Facebook
пн-пт: 10:00-18:00
сб-вс: прием заказов
+38 (066) 829 20 23
+38 (093) 562 34 29
+38 (096) 332 74 71

Доступний захист від серйозних пошкоджень

Чисте і прозоре

Дане загартоване скло використовує імпортні високоякісні матеріали і виробник використовує сучасну технологію виробництва щоб зробити все скло якісними. Покриття може збільшити коефіцієнт пропускання зображення вашої приставки Nintendo Switch Lite, даруючи вам приємніші відчуття і новий експірієнс! Використовуючи консоль протягом тривалого часу, скло допоможе уникнути втоми для очей, що допоможе зберігати здоров'я Ваших очей.


Дисплей зі склом тонкий і чутливий до дотику

Для того, щоб забезпечити кращу якість, виробник використовує всю поверхню скла Nintendo Switch Lite для покриття, товщина оригінального скла 0,33 мм. Після тривалого тестування, встановлено що товщина 0,33 мм максимально підходить зберігаючи чутливість сенсорного екрану! Дисплею консолі Nintendo Switch Lite швидко і легко розпізнає дотик, що робить користування максимально зручним в повсякденному використанні.

Функція автоматичної адсорбції

Постійно оновлюючи якість продукції та вдосконалюючи технологію виготовлення, створюємо кращі товари для вас! У нинішній час використовується високоякісне антистатическое адсорбційна покриття. Після установки захисного скла дисплею легше адсорбувати екран приставки, ніж раніше. Для установки скла зніміть плівку і просто натисніть на центр скла на екрані. Пальцями ви можете легко натиснути на кути і швидко видалити залишок повітря! З цього моменту більше не потрібно турбуватися про те, що дисплей буде пошкоджений при експлуатації!

Висока твердість і стійкість до подряпин

Скляний матеріал обробляється високотемпературної сталлю. Після тестування твердість поверхні скла може досягати 9H. Використовуючи Двошарове Алмазне покриття і проводимо додаткове укріплене покриття на загартованому склі, щоб скло було в стані витримати велике навантаження при деформації. Велика сила удару підсилює опір тиску для скляної поверхні і запобігає подряпини. Високоякісна силіконова плівка, яку ми використовуємо при ламінуванні загартованого скла, щоб краще захистити екран контролера, запобігає розліт осколків при пошкодженні захисного скла.

Безшовна посадка

Наше покриття із загартованого скла використовує нано-полімерний процес приклеювання. Нова технологія поверхні 9D, краї гладкі і не травмують пальці, а дотик приємніше при використанні! Дизайн із закругленими краями щільно прилягає до кутів, роблячи все краю гладкими і приємними, ідеально лягає на весь екран! Ви можете вільно вставляти і використовувати на підставці приставки, зменшити тертя з підставкою!

Водонепроникні особливості

Загартоване скло створює вакуумне покриття поверхні дисплея і може ефективно ізолювати масляні плями і воду. Має анти-відображення, анти-відбитки пальців, маслостійкість і зносостійкість. Кращий вибір для захисту дисплея!

Керівництво по установці

  • 1: очистіть екран вологими серветками.
  • 2: протерти екран сухою серветкою.
  • 3: зніміть плівку зі скла.
  • 4: встановити скло.
  • 5: розрівняйте скло по всьому екрану.