Трейлер Elden Ring на Summer Game Fest

Дебютний геймплейний трейлер Elden Ring і дата виходу гри

Вчора просочилася інформація про анонс і не брехали: на Summer Game Fest: Kickoff Live! дійсно показали трейлер очікуваної багатьма Elden Ring - бойовика з елементами RPG від FromSoftware і Bandai Namco Entertainment. Ролик вийшов видовищним і містить багато кадрів з боями проти босів, здатних похвалитися незвичайним і незабутнім дизайном.


На онлайн-заході Summer Game Fest 2021 четвер, 10 червня, був представлений трейлер комп'ютерної гри Elden Ring. Новий проект створювався у співпраці з автором серії книг «Пісня льоду і полум'я» Джорджом Мартіном, який склав міфологію майбутнього світу з безліччю персонажів і драматичних моментів.

Найбільше часу в трейлері приділено боям проти різноманітних істот, багато з яких напевно будуть босами. У ролику присутній багаторукий монстр, що пересувається по повітрю олень неймовірних розмірів, вогнедишний дракон, перевертень, гігантський колос з двостороннім списом своєрідної форми і ще близько десяти противників. Головний герой в битвах застосовує кілька видів зброї: мечі, коси, кинджали і так далі. Elden Ring вийде 21 січня 2022 року на ПК (Steam), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і S.