Накладки на стіки для геймпаду

Найважливіший атрибут захисту вашого контролера

В першу чергу, виявимо з якого матеріалу зроблені самі стики геймпадов на Playstation, XBOX і Nintendo Switch. У більшості стокові геймпади зроблені з пластика з гумовим покриттям. В ході експлуатації - гумове покриття починає стиратися, в деяких випадках відклеюватися. Якщо ж вдома тварин і маленькі діти, тоді неминучі і «прогризанія» стіків, від чого герметичність гумового покриття псується і воно відходить від пластика і починає накопичувати в собі дрібне сміття. Найчастіше в «ямочках» стіки починається накопичуватися бруд, що несе в собі розвитку патогенної мікрофлори, яка може потрапити в організм людини і розвинути різного роду захворювання.


Щоб уникнути псування зовнішнього вигляду Вашого геймпада - ми рекомендуємо використовувати накладки, які не тільки будуть захищати стіки від пошкоджень, а й забезпечувати їх чистоту, адже в разі пошкодження або забруднення накладку завжди можна замінити на нову.


Накладки виготовляються з двох видів матеріалів - гуми і силікону.

Силіконові накладки найбільш ергономічні. Вони щільно прилягають до стику, підлаштовуючись пож його структуру. Такі накладки бувають декількох видів: стандартні - з точністю повторюють подушку стіки; збільшені - накладки з помітно розширеною зоною покриття, для забезпечення більшої зручності дотику пальця і стіки; противоскользящие - накладки з ребристою поверхнею, для забезпечення найбільш стабільно зіткнення подушки пальця зі стиком.

Силіконові накладки

Гумові накладки більш дорогі за вартістю і в більшості випадків використовується як декоративні. Гумові накладки так само щільно прилягають до стику геймпада, але з огляду на їх малюнка можуть мати погане зіткнення подушки пальця і стіки, але знову ж таки - різницю може відчути тільки професійний гравець. Великий плюс таких накладок в тому, що вони можуть підкреслити індивідуальність Вашого геймпада, адже асортимент з малюнками досить рясний.


Гумові накладки

Фарба в використання накладок - в більшості випадків гіпоалергенна, але все ж ми не рекомендуємо давати геймпад з накладками дітям молодше 6 років і домашнім улюбленцям, щоб уникнути проковтування накладок.